Szkolenia i audyty z czyszczenia podłóg w strefach czystych i brudnych.

Cel szkolenia

Nabycie wiedzy teoretycznej i praktycznej związanej z prawidłowym czyszczeniem i konserwacją podłóg w strefach jak szpitale, zakłady produkcyjne, laboratoria i obiekty cleanroom.

Ważnym celem szkolenia jest przekazanie użytkownikom wiedzy o procedurach i odpowiedzialności, która wiąże się z prawidłowym czyszczeniem podłóg i częstokroć związana jest ze zdrowiem i życiem ludzi lub jakością procesu produkcyjnego.

Cleanroom, laboratoria, zakłady produkcyjne

Szpitale, domy opieki, itp.

Dziś czystość obszarów krytycznych jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej a strefy czyste  to często pole walki o zdrowie a nawet życie.

Znaczna cześć zanieczyszczeń jest przenoszona przez podłogę. Szkolenie to będzie służyło eliminacji zagrożeń i przygotowaniu regularnego sprzątania stref.

Cel szkolenia:

Nabycie wiedzy teoretycznej i praktycznej związanej z prawidłowym czyszczeniem i konserwacją podłóg w strefach czystych jak szpitale, zakłady produkcyjne, laboratoria i obiekty cleanroom.

Kursanci zostaną wprowadzeni w:

  • podstawy organizacji stref czystych i brudnych,
  • różnice między rodzajami podłóg do stref czystych i brudnych, higienicznych, cleanroom,
  • poznają podstawowy podział zanieczyszczeń i metody ich usuwania,
  • podstawy doboru, organizacji sprzętu czyszczącego,
  • szczegółowo zostaną przeszkoleni do czyszczenia podłóg i mat wejściowych,
  • szkolenie uzupełnia część praktyczna przeznaczona głównie dla osób zajmujących się czyszczeniem i konserwacją podłóg na co dzień ze wstępem dls menażerów organizujących pracę ekip sprzątających.

Ważnym celem szkolenia jest przekazanie użytkownikom wiedzy o procedurach i odpowiedzialności, która wiąże się z prawidłowym czyszczeniem podłóg i częstokroć związana jest ze zdrowiem i życiem ludzi.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Odzież clenaroom znacznie różni się od typowej odzieży roboczej czy laboratoryjnej, ważne są detale jak brak wystających nitek, specjalny rodzaj szwów, niepylące i antystatyczne tkaniny i szereg innych parametrów.

Stojąc przed wyborem odzieży jedno czy wielorazowej, pojawia się także kwestia prania odzieży i związana z tym nie tylko analiza kosztów ale i bezpieczeństwa dla finalnego produktu i pracujących w strefie osób. W wielu procesach zalecamy jednak wybór odzieży przewidzianej do prania.

Formularz
kontaktowy

W celu przygotowania oferty prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub bezpośredni kontakt z biurem firmy: +48 22 123 5534
office@cleanproject.pl