Szkolenia i audyty z czyszczenia podłóg w strefach czystych i brudnych.

Dziś czystość obszarów krytycznych jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej a strefy czyste to często pole walki o zdrowie a nawet życie.
Znaczna cześć zanieczyszczeń jest przenoszona przez podłogę. Szkolenie to będzie służyło eliminacji zagrożeń i przygotowaniu regularnego sprzątania stref.

Maksymalna ilość osób w grupie: 16 | Czas trwania: 4 godziny | Cena: 860 PLN netto/osoba Egzamin: Tak | Wersja on-line: Tak | W Centrum Cleanproject: Tak | W siedzibie Klienta: Tak

Cel szkolenia

Nabycie wiedzy teoretycznej i praktycznej związanej z prawidłowym czyszczeniem i konserwacją podłóg w strefach jak szpitale, zakłady produkcyjne, laboratoria i obiekty cleanroom.

Ważnym celem szkolenia jest przekazanie użytkownikom wiedzy o procedurach i odpowiedzialności, która wiąże się z prawidłowym czyszczeniem podłóg i częstokroć związana jest ze zdrowiem i życiem ludzi lub jakością procesu produkcyjnego.

Wiedza:

 • podstawy organizacji stref czystych i brudnych,
 • różnice między rodzajami podłóg do stref czystych i brudnych, higienicznych, cleanroom,
 • podstawowy podział zanieczyszczeń i metody ich usuwania,
 • dobór i organizacja sprzętu czyszczącego,
 • szczegółowe przeszkolenie do czyszczenia podłóg i mat wejściowych,
 • część praktyczna przeznaczona głównie dla osób zajmujących się czyszczeniem i konserwacją podłóg na co dzień ze wstępem do menażerów organizujących pracę ekip sprzątających.

Grupa docelowa:

Szkolenie jest przeznaczone dla:

 1. menadżerów organizujących strefy czyste i wprowadzających procedury oraz szkolenia dla ekip sprzątających
 2. każdego kto, wykonuje codzienne rutynowe sprzątanie w obiektach szpitalnych,  strefach szarych, zakładach produkcyjnych oraz cleanroom,

Szkolenie to jest również ważnym elementem kompleksowej serii szkoleń profesjonalnego czyszczenia stref szarych i szpitali i możliwe jest do przeprowadzenia wraz z pozostałymi modułami.

Szkolenie kończy się testem praktycznym z zasad czyszczenia podłogi.

Wymagania edukacyjne: Nie jest wymagana wcześniejsza edukacja w zakresie sprzątania stref czystych.

Miejsce szkolenia: Obiekt Klienta lub Centrum Szkoleniowe Cleanproject Aleja Krakowska 110/114 B-25, Warszawa. W części teoretycznej możliwe jest przeprowadzenie szkolenia on-line.

Możliwość prowadzenia szkolenia w obiekcie Klienta: w przypadku prowadzania kursu w obiekcie Klienta prosimy o przygotowanie dostępu do sali konferencyjnej przygotowanej do prowadzenia szkolenia
dla maksymalnie 8 osób, oraz dostęp do podłogi na której w grupach 4 osobowych przeprowadzimy szkolenie praktyczne.

Maksymalna ilość osób w grupie: 16 osób (w tym jednocześnie maksymalnie 8 osób w turze szkolenia praktycznego)

Czas trwania jednodniowe: 3,5 godziny

 • szkolenie teoretyczne 2 godzina
 • szkolenie praktyczne 1 godzina na grupę
 • 0,5 godziny test.

Cena kursu:  860 PLN netto/osoby w Centrum szkoleniowe „Cleanproject”
Kurs może być również przeprowadzony w obiekcie Klienta z odpowiednim udziałem wyposażenia demonstracyjnego (dodatkowy koszt dojazdu zależnie od odległości.)

Część wykładowa prowadzona w siedzibie Klienta lub w centrum szkoleniowym Cleanproject. Czas trwania 2 godziny.

Część praktyczna prowadzona w siedzibie Klienta lub w centrum szkoleniowym Cleanproject. Każdy z uczestników szkolenia zapoznany z technikami sprzątania i konfiguracją oraz użytkowaniem wyposażenia. Umiejętności praktyczne kursantów zostaną ocenione w praktycznym teście. Czas trwania około 1,5 godzina.

Formularz
kontaktowy

W celu przeprowadzenia szkolenia prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub bezpośredni kontakt z biurem firmy: +48 22 123 5534
office@cleanproject.pl